Přehled nejlepších míst, kde začít pracovat jako modelka na webkameře

Seznam zahrnuje léty ověřené populární weby s největší návštěvností.

Nejlepší servery kde začít pracovat jako live cam girl

Na všech serverech uvedených na této stránce, se můžete kdykoliv zaregistrovat a začít vydělávat peníze. Všechny weby patří mezi nejnavštěvovanější služby svého druhu na světě a spolehlivě svým modelkám vyplácí měsíčně miliony dolarů každý měsíc.

Práce modelka na BongaCams

Web bongacams

BongaCams je zahraničním chatem pro dospělé, na kterém se dá velmi dobře vydělat na komunikaci s diváky nebo na předvádění intimity. V žebříčku celosvětové popularity mezi všemi videochaty zaujímá druhé místo po Chaturbate. Na rozdíl od něj je rozhraní BongaCams plně v češtině a je tak vhodnější pro začínající modelky, které nejsou silné v angličtině. Další předností BongaCams je, že konkurence vystupujících modelek je zde mnohem nižší než na konkurenčním Chaturbate. To znamená, že probojovat se mezi TOP modelky je tady mnohem snazší. Pro všechny začínající modelky s prací na webkameře by tento live chat měl být první volbou.

Staň se modelkou!

Práce modelka na Chaturbate

Web chaturbate

Chaturbate je jeden z největších videochatů světa a pro vystupující modelky jedním z nejvýnosnějších. Na tomto chatu běžně vysílá svou show současně více než 8 000 modelů z celého světa. Špičkové dívky, které jsou na titulní straně mají ve svých místnostech běžně 1 až 15 tisíc diváků současně. Sice je tu velká konkurence, ale ta je zas kompenzována obrovským množstvím návštěvníků, takže bez diváků modelka na Chaturbate nezůstane. Právě proto je Chaturbate jedním z nejlepších míst pro práci modelky na webkameře.

Staň se modelkou!

Práce modelka na LiveLasmin

web livejasmin

LiveJasmin je jeden z nejstarších webů s erotickými webkamerami. Je vhodný pro zkušené modelky, které už se před webkamerou orientují. Livejasmin klade vysoké nároky na vzhled svých modelek, interiér i kvalitu vysílání. Na jejich registrační stránce mj. můžete vidět, kolik si na LiveJasmin vydělala nejúspěšnější modelka. Aktuálně je to teměř 3 000 000 USD. Samozřejmě, že to není výdělek za měsíc a ani za rok. Ale přiznejme si, že i za pět let vydělat skoro 3 miliony dolarů jako modelka před webkamerou je něco nepředstavitelného. Můžete namítnout, že je to top modelka a že ne každá dokáže dosáhnout stejného úspěchu, ale co brání stát se jedničkou vám?

Staň se modelkou!